אודות קנט

אנחנו בקנט, פועלים בכדי לתת את המענה הטוב ביותר לצרכים האמיתיים של החקלאי. לשם כך אנו משקיעים בהתמדה בהרחבה של מגוון שירותי הביטוח והתאמתם לצרכים המשתנים של לקוחותינו.

המשק החקלאי של המאה ה-21 הוא עסק כלכלי, המנוהל על ידי החקלאים ככל עסק אחר, והמתבסס על ייצור נכון ויעיל, שיווק, ניהול סיכונים, תחרותיות והתייעלות.

למרות ההתקדמות הרבה בטכנולוגיה ובתהליכי הייצור, הסיכונים העיקרים בחקלאות שלא כמו בשאר התעשיות היו ונשארו: מזג האוויר ואיתני הטבע. כולנו יודעים כי לנזקי טבע אין כללים. הם יכולים להופיע בכל עת, ופעמים רבות הם מופיעים שנה אחר שנה באותו אזור וגורמים נזקים כבדים לחקלאים. חקלאי מודרני נדרש לנהל סיכונים ואנחנו בקנט מאפשרים לחקלאים לרכוש כלים מתאימים לניהול הסיכונים.

קנט מבטחת את חקלאי ישראל ומספקת להם רשת ביטחון עסקית משנת 1967. הביטוח מאפשר לחקלאים לפתח הזדמנויות עיסקיות חדשות, מספק להם רשת בטחון המונעת פגיעה ביכולות הפיננסיות של המשק, משמש כבטוחה טובה להלוואות, מונע לחץ במקרה של התרעה על מזג אויר גרוע, והחשוב מכל, הביטוח מאפשר לחקלאים להיות עצמאיים בכל הנושא של הגנת עסקיהם בפני סיכוני הטבע.

אנחנו בקנט, פועלים בכדי לתת את המענה הטוב ביותר לצרכים האמיתיים של החקלאי. לשם כך אנחנו משקיעים בהתמדה בהרחבה של מגוון שירותי הביטוח והתאמתם לצרכים המשתנים של לקוחותינו.

המשימה החשובה שלנו בשנים הבאות היא להמשיך ולזהות את הצרכים המשתנים של החקלאות ולפתח בהתאם תוכניות ביטוח חדשות כדי לאפשר לחקלאים ניהול סיכונים נכון מדויק ובמחיר הנמוך ביותר האפשרי.

תחשוב עסקים תבטח קנט.

 
פתיחת תפריט הנגישות  
(ESC) סגירת חלון הנגישות X דלג אל איזור התוכן (F10) טקסט מוגדל  גודל טקסט רגיל  הפעלה או ביטול של מצב ניגודיות